Sport Turystyka Wróć do strony głównej

Niezapomniane rejsy po Adriatyku Niezapomniane rejsy po Adriatyku (0)

Od wielu już lat Chorwacja z jej całym bajecznym wybrzeżem stanowi gwarancje udanego wypoczynku dla turystów z całego świata, również i z naszego kraju. Niesamowita popularnością cieszy się ten kraj również wśród osób pasjonatów żeglarstwa. Dla amatorów żeglowania Wybrzeże chorw ... wiecej >Spływy kajakowe Spływy kajakowe(0)

W ostatnich latach w naszym kraju spływ kajakami górskimi rzekami staje się coraz bardziej popularną formą aktywności. Dlatego też nikogo nie dziwi fakt, że sklepy internetowe oferujące kajaki sprzedaż, których ostatnio tak wzrosła cieszą się takim uznaniem.  Jednak ta forma aktywnoś ... wiecej >Kolorowe i gustowne Kolorowe i gustowne(0)

Wystarczy spojrzeć na zdjęcia z minionego okresu, żeby zauważyć kolosalne zmiany, jeśli chodzi o odzież sportową. Dzisiaj proponowana nam kolekcja tej firmowej odzieży, zaspokoi wszystkie gusta, nawet pań, które przecież przykładają ogromną wagę do tego, co noszą. Kolorystyka i ró ... wiecej >Wakacje na Zanzibarze - wskazówki Wakacje na Zanzibarze - wskazówki(0)

Decydując się na zagraniczny wyjazd na wyspy tropikalne np Zanzibar czy Bora Bora, warto wiedzieć, że jechać tam można tylko w określonym czasie. Dlaczego? Ponieważ klimat równikowy, który jest obecny na obu wymienionych wyspach charakteryzuje się zmiennością pogody i podziałem na pory ... wiecej >Luksusowe wakacje Luksusowe wakacje(0)

W obecnych czasach wiele się słyszy o wyjazdach naszych rodaków w dalekie egzotyczne kraje i nie jeden z nas zastanawia się skąd wziąć tak duże pieniądze, aby lekką ręką wydać, aż tyle na dwutygodniowy urlop. Obecnie najdroższą wyspą jest Bora Bora na Oceanie Spokojnym należąca d ... wiecej >Przepiękna panorama gór oglądana z okien Hotelu Beskidy Przepiękna panorama gór oglądana z okien Hotelu Beskidy(0)

Czas wakacji i urlopów wiele osób będzie spędzało nad morzem, nad jeziorami i w górach. Cześć z nich nastawia się na wrzawę, tłum ludzi i bardzo rozrywkowe spędzenie urlopu. Ale są też osoby pragnące wypocząć na łonie natury, z dala od zgiełku cywilizacji, a jednocześnie zobaczy ... wiecej >Oddana podróż poślubna Oddana podróż poślubna(0)

Moja dobra znajoma właśnie wyszła za mąż. Byłam gościem na jej ślubie i świetnie się tam bawiłam. Cieszyłam się że znalazła wreszcie faceta dla siebie bo odkąd pamiętam to w przeszłości zawsze miała problemy z facetami no i teraz w końcu mogła odetchnąć z ulgą. Co prawda ... wiecej >Wakacje we dwoje Wakacje we dwoje(0)

Jeśli pragniemy zrobić ukochanej osobie niespodziankę w postaci interesującego wyjazdu, odpowiedzią stają się egzotyczne wakacje. W sytuacji, gdy dodatkowo wiemy, że nasz partner marzy o takiej właśnie wycieczce, będzie to dla niego na pewno niezwykły prezent. Trzeba jednak tutaj trochę ... wiecej >Gorący czy zimowy miodowy?  Gorący czy zimowy miodowy? (0)

Każda para ma własne upodobania, co do pogody, która najlepiej nadaje się na http://www.malediwy24.pl/podroz-poslubna. Dlatego też często poszukiwania idealnego miejsca na podróż poślubną zaczynają się właśnie od kryterium dotyczącego klimatu konkretnych obszarów na kuli ziemskiej. J ... wiecej >Noclegi zabrze Noclegi zabrze(0)

nocleg Zabrze to Hotel Silvia. Położony przy ul. Knurowskiej 17 usytuowany jest na granicy Gliwic i Zabrza w odległości 300 metrów od węzła komunikacyjnego na drodze DK-4 (88). Jest obiektem otwartym 9 listopada 2000r. o nowoczesnej architekturze i wnętrzu dostosowanym do potrzeb osób niepe ... wiecej ><< 1 2 Następna>>

Chmura tagów

pora deszczowa zanzibar metody pracy z pacjentem wiertarka magnetyczna otwornica zanieczyszczenie granulat weglowy wypoczynek pomoc prawna adwokat epdm ubrania zanzibar naprawa klimatyzacji warszawa nocleg wiertnice kajaki


Kontakt i informacje

Traveling The Greenway publikuje różnego typu artykuły, Jesli chcesz dołączyć do super zespołu, napisz do nas.

Społeczność

Najpopularniejsze kategorie