Dom Wnętrze Wróć do strony głównej

Werandy z dziecięcej pamięci Werandy z dziecięcej pamięci(0)

W latach siedemdziesiątych XX wieku kiedy byliśmy wesołymi beztroskimi dzieciakami rodzice wysyłali nas na kolonie letnie i zimowiska bo zakłady pracy rodziców dysponowały własnymi ośrodkami wczasowymi i kolonijnymi. Taki wyjazd był dla nas niezapomnianym przeżyciem. Na pewnej kolonijn ... wiecej >Jesienne wieczorne biesiady pod parasolem grzewczym Jesienne wieczorne biesiady pod parasolem grzewczym(0)

Nie było tego jeszcze w ubiegłym roku, by jesienią, w październiku w chłodny wieczór urządzać Biesiadę na tarasie i w ogrodzie. Teraz jest to możliwe i widać biesiadujących osób na ogrodzie coraz więcej. Dlaczego by nie?? Organizując spotkanie towarzyskie decyzja szybka i kupiony zost ... wiecej >Ballada o cyklinowaniu Ballada o cyklinowaniu(0)

Wszyscy jesteśmy w przedsionku raju i wszyscy kochamy cyklinowanie Śląsk zaś jest tutaj na czele. Wyśmienicie się składa ,że ta czynność należąca do rozdziału „sprzątanie i czyszczenie” jest u nas tak popularna, spektakularne bowiem rezultaty cyklinowania potrafią przejść najśm ... wiecej >Starodawny urok Starodawny urok(0)

W większości domów można znaleźć pamiątki po naszych babciach lub nawet prababciach. Czasem są to zabytkowe meble, które pamiętają pierwszą lub drugą wojnę światową, czasem pamiątki ograniczają się do takich rzeczy jak zastawa stołowa. Zastawa pochodząca z czasów księstwa wars ... wiecej >Dobór mebli kuchennych Dobór mebli kuchennych(0)

Decydując się na modernizację naszej kuchni lub aranżację przestrzeni kuchennej w nowym domu warto jest zapoznać się z nowinkami technologicznymi oraz bogatą ofertą producentów. Należy pamiętać, że układ poszczególnych elementów musi współgrać z ergonomią pomieszczenia i dod ... wiecej >Widoki miłe sercu na fototapecie Widoki miłe sercu na fototapecie(0)

Miłe dla serca wspomnienia rozbudzane za każdym razem podczas oglądania zdjęć powodują, ze łezka w oku się kręci. To były przecież cudowne chwile i śliczne, wyjątkowe miejsce, gdzie spędzany był uroczy urlop. Takie wspomnienia wiele osób przenosi na fototapety na sciane, a kiedy już ... wiecej ><<Poprzenia 1 2 >>

Chmura tagów

dom tatuaż chirurgia plastyczna poznań kajak doskonałe trawniki malediwy forum klimatyzacja balsamy piknik plecaki namioty handlowe wiertnice diamentowe kajaki remont klimat zanzibar


Kontakt i informacje

Traveling The Greenway publikuje różnego typu artykuły, Jesli chcesz dołączyć do super zespołu, napisz do nas.

Społeczność

Najpopularniejsze kategorie