Niezapomniane rejsy po Adriatyku

Niezapomniane rejsy po Adriatyku

Od wielu już lat Chorwacja z jej całym bajecznym wybrzeżem stanowi gwarancje udanego wypoczynku dla turystów z całego świata, również i z naszego kraju. Niesamowita popularnością cieszy się ten kraj również wśród osób pasjonatów żeglarstwa. Dla amatorów żeglowania Wybrzeże chorwackie to prawdziwy raj.

Czarter jachtów w Chorwacji oferują także polskie firmy. Są to między innymi jachty pochodzące z włoskiej stoczni Absolute Yachts , które zapewniają pełen komfort i bezpieczeństwo żeglugi.  Od tego armatora z http://www.ecomarine.pl/ można właśnie czarterować jachty motorowe Absolute yachts oraz jachty żaglowe i katamarany ze znanych stoczni francuskich. Każdy turysta, który zamierza zwiedzać Chorwację pod żaglami bezsprzecznie znajdzie tu sprzęt odpowiadający zarówno zasobności jego portfela jak i potrafiący sprostać jego wymaganiom. Jeśli nie mamy uprawnień do pływania jachtem, bądź nie czujemy się na siłach by być odpowiedzialnym za taki rejs bez problemu możemy wyczarterować jacht z załogą, która zapewni nam bezpieczeństwo oraz wiele niezapomnianych przeżyć i doznań.

Wracając do chorwackiego wybrzeża Adriatyku śmiało można powiedzieć, że jest to wymarzone miejsce dla czarteru jachtów. Akwen morza adriatyckiego jest też doskonałym miejscem dla żeglarzy czarterujących jacht po raz pierwszy. Szczególnie dogodnym okresem dla początkujących adeptów żeglarstwa są miesiące lipiec i sierpień. Wtedy to wody Adriatyku są najspokojniejsze, a wiejący spokojny wiatr Maestral  pozwoli bez uszczerbku doskonalić żeglarskie umiejętności.


Prawa do zdjęć:

Reklama:Tagi

hodowla pochłaniacze wilgoci koty kwas hialuronowy rezydencja park osuszacze funkcjonalna zabawa chorwacja otwornice klimatyzacja wizyta u fryzjera balsamy botox poznań keylogger


Kontakt i informacje

Traveling The Greenway publikuje różnego typu artykuły, Jesli chcesz dołączyć do super zespołu, napisz do nas.

Społeczność

Najpopularniejsze kategorie