Radca prawny prawie jak adwokat

Radca prawny prawie jak adwokat

Nie ma się co łudzić, system prawny w naszym kraju i nie tylko jest tak skomplikowany i niesłychanie zawiły, że aby sprawnie poruszać się w gąszczu przepisów prawa potrzebny nam jest odpowiednio wykształcony i doświadczony przewodnik. Mówiąc inaczej w tej kwestii potrzebne nam będzie skorzystanie z pomocy doświadczonego prawnika.

Jak się okazuje w większości spraw związanych prawem nie musimy sięgać po poradę adwokata ale w takich sytuacjach w zupełności wystarczy nam radca prawny, który ma te same uprawnienia co adwokat z tym tylko, że radca prawny nie może reprezentować swojego klienta w sądzie w sprawach karnych oraz karno skarbowych. Radca prawny prowadzi również kancelarie tak samo jak adwokaci i podobnie jak oni prowadzi w nich swoją działalność doradczą na zasadach ogólnie określonych. Należy tutaj dodać, że w tym przypadku pomoc prawna definiowana jest jako udzielanie porad, sporządzanie opinii, opracowywanie projektów aktów prawnych oraz występowanie przed sadami i urzędami. Od niedawna tez radcy prawni mogą również występować w sprawach rodzinnych, gdzie między innymi mogą być pełnomocnikami w sprawach rozwodowych bądź dotyczących spraw o separacje i podział majątku dorobkowego.

Oczywiście to  tylko wybrane usługi jakie możemy oczekiwać od radcy prawnego. Jest ich jednak o wiele więcej. Na pewno na ten temat można dowiedzieć się klikając na przykład http://klgkancelaria.pl/ można tutaj znaleźć szereg informacji związanych z działalnością radcowską oraz zapoznać się z ofertą związaną z zakresem jego uprawnień.


Prawa do zdjęć:

Reklama:Tagi

wakacje zanzbibar jachty pochłaniacze wilgoci wentylacja pora sucha zanzibar likwidacja zmarszczek studio kwas migdałowy fototapeta ze zdjecia kwas hialuronowy domy na sprzedaż nad morzem uprawnienia. rabaty przy zakupie wirtualne biuro


Kontakt i informacje

Traveling The Greenway publikuje różnego typu artykuły, Jesli chcesz dołączyć do super zespołu, napisz do nas.

Społeczność

Najpopularniejsze kategorie