Złoto jako składnik kosmetyków naturalnych

Złoto jako składnik kosmetyków naturalnych

Z roku na rok coraz więcej firm kosmetycznych zajmuje się produkcją kosmetyków tylko na bazie składników naturalnych, pochodzących z bio upraw. Produkują oni różnego rodzaju kosmetyki naturalne do wszystkich rodzajów skóry również tej najbardziej wrażliwej, na którą narzeka coraz więcej osób i to w różnym wieku. Ostatnio na naszym rynku pojawiły się doskonałe kosmetyki vedara w skład, których wchodzą masełka do ciała, balsamy do ust, mus do biustu i dekoltu, a także szampony i odżywki do włosów. Więcej na stronie http://www.vedara.pl/pl/ z kosmetyków, który zyskał największą popularność jest bio serum , który sporządzony jest według oryginalnej receptury, na bazie roślin z  bio upraw z dodatkiem 24-karatowego złota, który przeznaczony jest do każdego rodzaju skóry. Doskonale wygładza i nawilża skórę, a zawarte złoto wzmacnia kalogen, elastynę, co spowalnia starzenie się i wiotczenie skóry. Ponadto serum chroni skórę przed wysuszeniem i przed wolnymi rodnikami. Zawarty w tym kosmetyku olejek migdałowy zapewnia skórze dużą dawkę substancji zarówno nawilżających, jak i odżywczych.

Ten wyjątkowy specyfik doskonale nadaje się również do pielęgnacji skóry kobiet w ciąży, ponieważ zawarte w nim naturalne składniki takie jak oleje i złoto są bezpieczne, a w dodatku zapobiegają powstawaniu rozstępom na skórze. Bio serum doskonale nadaje się również do masażu całego ciała.Wszystkie kosmetyki tej firmy należą do programu gwarancji jakości kosmetyków, co oznacza, że w sytuacji, kiedy dany specyfik sie nie sprawdzi podlega on zwrotowi.


Prawa do zdjęć:

Reklama:Tagi

kwas hialuronowy namioty nowatorskie rozwiązania hodowla paliwo odnawialne dyktafon jachty osuszanie budynków nocleg balsamy naprawa klimatyzacji warszawa mieszkania nad morzem malediwy wczasy prowadzenie przedsiebiorstwa dom


Kontakt i informacje

Traveling The Greenway publikuje różnego typu artykuły, Jesli chcesz dołączyć do super zespołu, napisz do nas.

Społeczność

Najpopularniejsze kategorie