Pacjencie- dyplomy na ścianie mają znaczenie!

Często czekając na wejście do gabinetu lekarza lub fizjoterapeuty dla zabicia czasu czytamy wywieszone w poczekalni plakaty, tablice informacyjne lub ogłoszeniowe. Warto wtedy zwrócić uwagę na to, jakie dyplomy i certyfikaty wiszą na ścianie specjalisty, w którego ręce zamierzamy powierzyć nasze leczenie i powrót do zdrowia. Jak sprawdzić, czy dyplomy wywieszone na korytarzu mają faktycznie wpływ na jakość otrzymywanego przez nas leczenia?

 

Dyplomy warte uwagi

 

Każda specjalność medyczna ma swoje “must have”. Jeśli czeka nas jakaś znacząca procedura medyczna, operacja, czy też długa rehabilitacja, warto poświęcić trochę czasu na poznanie specyfiki danej dziedziny. kursy medyczne, których aktualnie jest na rynku mnóstwo, często są tylko typowymi kursami doszkalającymi i choć na ścianie nasz specjalista ma mnóstwo dyplomów, są jedynie uzupełnieniem wiedzy akademickiej ze studiów naszego medyka. Dlatego warto poznać, które metody są teraz na rynku najbardziej pożądane i czego warto szukać na ścianach naszych medyków.

 

Uwaga na dyplomy uczestnictwa w sympozjach.

 

Kursy medyczne mają to do siebie, że odbywają się według konkretnej metody, wydaje je jakieś towarzystwo naukowe lub organizacja. Pamiętajmy, że certyfikaty i dyplomy wydawane na sympozjach lub konferencjach naukowych, nawet międzynarodowych, w żadnym wypadku nie dowodzą zdobytej wiedzy przed specjalistów. Warto wiedzieć, że takie certyfikaty wydawane są za samo uczestnictwo w sympozjum, które często zamiast być ucztą naukową są po prostu towarzyskim spotkaniem specjalistów z jednej dziedziny.


Prawa do zdjęć:

Reklama:Tagi

cyklinowanie katowice botoks poznań fototapety kosmetyki brak opłat akcezowych cyklinowanie Śląsk malediwy last minute certyfikaty pory zanzibar uszkodzenia. rusztowania warszawskie serwis klimatyzacji warszawa mini kamera kolagen elastyna nocleg


Kontakt i informacje

Traveling The Greenway publikuje różnego typu artykuły, Jesli chcesz dołączyć do super zespołu, napisz do nas.

Społeczność

Najpopularniejsze kategorie