Idealne spalanie

Idealne spalanie

Choć wszyscy mówią, że Polska na węglu stoi, to nie znaczy, ze tego czarnego złota może nam kiedyś zabraknąć. Także nie zwalnia nas posiadanie takiego bogactwa od oszczędzania. Fachowcy w tym temacie cały czas opracowują nowe technologie produkcji paliw opałowych a także inni fachowcy, nowe rodzaje kotłów. To dobrze, że to wszystko idzie w parze. W dzisiejszych składach opałowych oprócz tego tradycyjnego, dobrego gatunku węgla możemy zaopatrzyć się w inne i trochę tańsze rodzaje opalu. Duży nacisk kładzie się dzisiaj w dobre spalanie tego, co włożymy do naszych pieców i kotłów. Takim nowym, dobrym opałem jest ekogroszek, który sprzedawany w workach jest łatwiejszy do transportu i do wsypywania do pojemników przy kotłach. Właśnie ekogroszek jest obecnie najczęściej kupowanym opałem, bo wkroczyliśmy w program ograniczenia niskiej emisji, czyli wymiany starych kotłów na kotły ekologiczne.

Coś nowego, tańszego i też dobrego

Przedstawiciel producenta paliw, czyli firma w Kleszczowie niedaleko Gliwic w swojej ofercie ma nowość na naszym rynku a mianowicie granulat węglowy. Choć oferta ta skierowana jest na razie tylko do podmiotów gospodarczych, to wszyscy mamy nadzieję, że i dla indywidualnych klientów zakup tego granulatu będzie w niedługim czasie będzie możliwy. Na razie minimalna ilość zakupionego opału to 25 ton, zatem nikt z nas takiej ilości nie potrzebuje. Wszyscy obecnie patrzymy ba cenę wszystkiego, co kupujemy, opału także. Propozycja producenta granulatu węglowego wszystkich nas cieszy, bo jest dużo tańszy od ekogroszku, ma niską zawartość popiołu, nie spieka się i ma wysoką sprawność energetyczną. Nie bez znaczenia jest fakt, że nadaje się do wszystkich rodzajów kotłów.

Zagospodarowane odpady

Ta produkcja jest tym cenniejsza, że pozwala zagospodarować takie odpady powstałe przy wydobyciu węgla, jak mul i miał węglowy. Właśnie do nich dodawane są mieszanki wysokoenergetyczne i produkowane tak wartościowe rodzaje opału. Cenowo producent mógł nas zachwycić, ponieważ jako paliwo odnawialne, zostało zwolnione z opłat akcyzowych. Będziemy mieli zatem ciepło w domach za dużo niższą cenę.


Prawa do zdjęć:

Reklama:Tagi

vedara miesiąc miodowy egzotyczne wycieczki rusztowania warszawskie luksusowe wakacje grupy tematyczne zagłuszacz wzór uszkodzenia. serwis klimatyzacji warszawa wakacje zanzbibar keylogger zadawalające osiągniecia oferta


Kontakt i informacje

Traveling The Greenway publikuje różnego typu artykuły, Jesli chcesz dołączyć do super zespołu, napisz do nas.

Społeczność

Najpopularniejsze kategorie